Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie

Powiadom znajomego:

10 września bieżącego roku na stawie w Dobrocinie zostały rozegrane Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Dzierżoniowie. Impreza rozpoczęła się zbiórka uczestników o godz. 7.00 rano. Po wylosowaniu stanowisk wędkarze rozpoczęli przygotowania do połowów ryb.

Zawody rozpoczęły się o godz. 8.00  i trwały cztery godziny. Były rozgrywane metoda spławikową. Brało w niej udział 19 zawodników w tym siedmiu juniorów. Pogoda dopisała było ciepło prawie bezwietrznie. Po zakończeniu zawodów i zważeniu ryb komisja sędziowska ogłosiła wyniki zawodów:

W kategorii junior I miejsce zajął Kozłowski Maciej z wynikiem 1800 pkt; II miejsce zajął Bartman Sebastian z wynikiem 1215 pkt; III miejsce zajął Wyligała Jakub z wynikiem 670 pkt

W kategorii senior I miejsce zajął Nowak Paweł osiągając imponujący wynik 5835 pkt; II miejsce zajął Urzędowski Henryk z wynikiem 3530 pkt; III miejsce zajął Plaszczyk Kamil z wynikiem 3140 pkt. Nagrodę za największą rybę otrzymał Drapikowski Stanisław który złowił leszcza o długości 36 cm. Nagrody uczestnikom zawodów wręczał prezes Spółdzielni Mieszkaniowej pan Wojciech Skupień i członkowie zarządu koła PZW Diora Dzierżoniów. Wszystkie puchary, medale, i nagrody rzeczowe ufundowała Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie jak również ciepły poczęstunek dla wszystkich startujących

Na koniec należy podkreślić, że zawody odbyły się w przyjaznej atmosferze a uczestnicy zawodów świetnie się bawili. Zawody te odbywają się co roku i na pewno znajdą się w przyszłym roku w kalendarzu imprez koła PZW Diora Dzierżoniów.